Logo

Výsledky 2016 - 7.ročník

Sedmý ročník florbalového turnaje Open Air Cup 2016 se odehrál od čtvrtku 28. do soboty 30. července na březích Hlučínského jezera. Všichni se tak mohli po celodenních bojích vždy večer bavit na festivalu Štěrkovna Open Music, čehož bohatě využívali. Souboje týmů byly do poslední chvíle napínavé, ale se skončením turnaje napětí zdaleka neskončilo. Na jeden důležitý výsledek se čekalo až do pondělí.

Loni jsme se rozhodli pomoci Hlučínu se sbírkou na Adélku, letos jsme měli na turnaji kasičky pro Františka. Kasičky jsme předali v závěru turnaje místostarostce Hlučína Blance Kotrlové. Kasička se otevírala za přítomnosti starosty a pracovníků finančního odboru Městského úřadu Hlučín až v pondělí na radnici. Celková vybraná částka je 7472 korun. Všem moc děkujeme !!!

Stejně jako loni vyhrálo mužstvo Jackpot B a obhájili tedy loňské prvenství. Velmi dramatický průběh mělo finále hlavně zásluhou týmu G5 z Prahy, který loni nepostoupil ani ze své skupiny, ovšem tentokrát skončili druzí.

Výsledky mužského finále:

1. místo - Jackpot B (obhájce loňského titulu)
2. místo - G5
3. místo - IBK Falus
Individuální ocenění: Nejlepší hráč turnaje Josef Viktořík (Jackpot B), nejlepší brankář Jan Chrást (G5)

Výsledky ženského finále:

1. místo - Citrus Ladies Team
2. místo - Už Idu
3. místo - Vector
Individuální ocenění: nejlepší hráčka turnaje Pavlína Orságová (Už Idu), nejlepší brankářka Lucie Kluzová (Citrus Ladies Team)

 

Facebook

Hlavní partneři akce

Floorbad.com ViltaProjekt

Design & Programming Core Trade s.r.o. | Product by CoreWEB © 2011 | Všechna práva vyhrazena | HTML | CSS | SEO | Mapa stránek